به نام خدا

با سلام .

بنده کتابی را به نام ((فهرستی از مراجع دینی شیعه و درآمدی منتقدانه ی مختصر بر ت شیعه))، نوشته ام. من در این کتاب، به صورت محدود و مختصر و از دریچه ی پیشینه پژوهی و نقد، به واکاوی عالِم دینی شدن»، مرجعیت دینی»، حوزه های علمیه» و ت» در شیعه، پرداخته ام. در این کتاب، با معیار قرار دادن قرآن، روایات، عقل، تاریخ تشیع، فقه تشیع و مطالب اجتماعی، نقد ها و چالش های گوناگونی درباره ی موضوعات مذکور مطرح کرده ام. در کنار طرح این مطالب، توضیحات ظریفی درباره ی مهدویت»، غیبت های صغری و کبرای امام زمان علیه السلام» و معارف اسلامی» ارائه کرده ام که نقد های مطرح شده در این اثر، دارای اصالت، اعتبار و بنیاد باشند. در حقیقت، من در این اثر قصد دارم که نسبت به موضوعات مذکور، عادات و محاسباتِ ذهنیِ اشتباهِ مخاطبانم را اصلاح کنم و یک دید اصیل و فراموش شده را به آنها پیشنهاد بدهم. سپس با ذکر ویژگی ها و چهارچوب هایی که در مقدمه ی کتاب بیان کرده ام، به ذکر نام تعداد چشمگیری از مراجع دینی شیعه» پرداخته ام.

دانلود فایل پی دی اف این کتاب:

yon.ir/W6E78

با تشکر و احترام .

قم مقدس، چهارشنبه 1397/2/26 ه.ش

پیشگفتار این کتاب، در تاریخ دوشنبه 1397/2/24 ه.ش در قم مقدس به متن نهایی اش رسیده است. نسخه ی نهایی ویرایش نخست این کتاب، پس از یک بار اصلاح، در تاریخ چهارشنبه 1397/2/26 ه.ش در قم مقدس از نو در این تارنوشت بارگذاری شده است و نسخه ی نهایی ویرایش این پست، پس از یک بار اصلاح، در تاریخ دوشنبه 1398/6/4 ه.ش در کرمانشاه از نو در این تارنوشت ارائه شده است.

کتاب بازگشت غافلان جنسی به سلامت

گاه نوشت (1): دو کلام حرف حساب!

دانشگاه نوشت (2): ماهی که بر خشک اوفتد، قیمت بداند آب را

,ی ,ام ,شیعه ,کتاب، ,دینی ,در این ,    ,این کتاب، ,ه ش ,1397 2

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وَ ما اَدریکَ ما مَرْیَم ؟ پایگاه اینترنتی گروه عربی شهرستان هندیجان تاریخچه خواندگان معروف و ماندگار به همراه موزیک هایشان محل ثبت نام لاتاری 2021 گرین کارت آمریکا دبیرستان جامی Bosphorus Cruise کسب درامد با کریپتوتب دیوارپوش چرمی داستان کوتاه ارومیه نیوز