به نام خدا

با سلام .

بنده کتابی را به نام ((فهرستی از مراجع دینی شیعه و درآمدی منتقدانه ی مختصر بر ت شیعه))، نوشته ام. من در این کتاب، به صورت محدود و مختصر و از دریچه ی پیشینه پژوهی و نقد، به واکاوی عالِم دینی شدن»، مرجعیت دینی»، حوزه های علمیه» و ت» در شیعه، پرداخته ام. در این کتاب، با معیار قرار دادن قرآن، روایات، عقل، تاریخ تشیع، فقه تشیع و مطالب اجتماعی، نقد ها و چالش های گوناگونی درباره ی موضوعات مذکور مطرح کرده ام. در کنار طرح این مطالب، توضیحات ظریفی درباره ی مهدویت»، غیبت های صغری و کبرای امام زمان علیه السلام» و معارف اسلامی» ارائه کرده ام که نقد های مطرح شده در این اثر، دارای اصالت، اعتبار و بنیاد باشند. در حقیقت، من در این اثر قصد دارم که نسبت به موضوعات مذکور، عادات و محاسباتِ ذهنیِ اشتباهِ مخاطبانم را اصلاح کنم و یک دید اصیل و فراموش شده را به آنها پیشنهاد بدهم. سپس با ذکر ویژگی ها و چهارچوب هایی که در مقدمه ی کتاب بیان کرده ام، به ذکر نام تعداد چشمگیری از مراجع دینی شیعه» پرداخته ام.

دانلود فایل پی دی اف این کتاب:

yon.ir/W6E78

با تشکر و احترام .

قم مقدس، چهارشنبه 1397/2/26 ه.ش

پیشگفتار این کتاب، در تاریخ دوشنبه 1397/2/24 ه.ش در قم مقدس به متن نهایی اش رسیده است. نسخه ی نهایی ویرایش نخست این کتاب، پس از یک بار اصلاح، در تاریخ چهارشنبه 1397/2/26 ه.ش در قم مقدس از نو در این تارنوشت بارگذاری شده است و نسخه ی نهایی ویرایش این پست، پس از یک بار اصلاح، در تاریخ دوشنبه 1398/6/4 ه.ش در کرمانشاه از نو در این تارنوشت ارائه شده است.

کتاب بازگشت غافلان جنسی به سلامت

گاه نوشت (1): دو کلام حرف حساب!

دانشگاه نوشت (2): ماهی که بر خشک اوفتد، قیمت بداند آب را

,ی ,ام ,شیعه ,کتاب، ,دینی ,در این ,    ,این کتاب، ,ه ش ,1397 2

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دوستداران دکترسید حسین آقا سید مرتضی حسینی پژوهش سرای دانش آموزی امام خمینی(ره) تفت دانلود رایگان مجموعه بهترین ها مجموعه ی دیجیتال مارکتینگ ساعت صفر بهترین مرکز مشاوره در همدان:: 09184404501 روانشناسی ازدواج خانواده برسی تمامی موارد لازم برای داشتن یک فضای باز عالی محتوای برتر قیمت و ثبت نام در سایت و غربالگری کرونا اندیشه ها و نظرات یک برنامه نویس و بازی ساز بازسازی منزل با لاکچری ترین طرح ها